Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wiąg

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy Wiąg

Wiąg,kujawsko-pomorskie

2 119 950 zł1 000 m² 2 119,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Teren inwestycyjny z zabudową - S5, okolice Świecia Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona bezpośrednio przy trasie S5, w odległości ok. 3 km od Świecia. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Grudziądz

Śródmieście,Grudziądz(Wiąg + 17 km)

199 999 zł187,76 m² 1 065,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferta sprzedaży kamienicy - pow. 187,76 M Lokalizacja: centrum Grudziądza Cena:199 999 zł Powierzchnia całkowita: 187,76 m Rodzaj nieruchomości: kamienica mieszkalno-usługowa Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niewieścin

Niewieścin(Wiąg + 25 km)

599 000 zł1 094 m² 547,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 1,520 ha, obejmująca ziemię orną klasy II, położona w województwie kujawsko-pomorskim, powiat świecki, gmina Pruszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Grudziądz

Śródmieście,Grudziądz(Wiąg + 17 km)

479 000 zł118 m² 4 059,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świecie

Świecie(Wiąg + 6 km)

259 000 zł50,50 m² 5 128,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wygodne I przestronne mieszkanie - 1 piętro blisko centrum! Mieszkanie umeblowane - duża kuchnia z oknem - duży przedpokój - pokój - duży salon z balkonem duża piwnica Blisko mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 15.06.2026 Możliwość najmu na zakwaterowanie pracowników Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, mieszkanie położone wysoki parter o powierzchni 85 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł18 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:36 m²

Wynajem 2 miejsc garażowych w centrum Grudziądza - ul. Plac Niepodległości Bezpieczne, przestronne i wygodne - idealne dla Ciebie lub Twojej firmy Oferujemy 2 miejsca garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Lisewo(Wiąg + 19 km)

99 280 zł1 168 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o wymiarach około 41 x 29 m, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Grudziądz

Grudziądz(Wiąg + 17 km)

499 000 zł77,75 m² 6 418,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2 %! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą "apartamenty Gołębiewski" w Świerkocinie pod Grudziądzem. 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł25 622 m² 23,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dom, budynki i działki Plewno, gm. Bukowiec, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2,5622 ha (25 622.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Stefana Batorego

Świecie(Wiąg + 6 km)

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²